homeopatia
+48 538 204 568  
Agnieszka Swierczek
terapeutka 
Naturopatyczne zasady opierają się na traktowaniu każdego człowieka jako jednostki i zajmowaniu się całym człowiekiem.
Szczera jestem po prostunie lubię o sobie mówić, to sukcesy moich pacjentów mnie określają jako terapeutę a nie świstki dyplomów w Europie. A jak dr Lim mówi: Każdy z nas jest terapeutą i najlepszym swoim lekarzem, bo jesteśmy ze swoim ciałem przez 365 dni 24/7 ze sobą, a lekarz raptem kilkanaście minut. Grzybki, rodzina i pacjenci są cudami i prezentami w moim życiu, a reszta świata niech myśli o mnie co chce... ich wybór i fantazja
Medycyna ziołowa

Dyrektor szpitala, w którym pracowałem wydał polecenie, aby wszyscy ciężko chorzy pacjenci byli zbadani przez irydodiagnostę. Było sporo pracy, ale byłem zadowolony, bo to dawało mi możliwość zbadania pacjentów z różnych oddziałów, z różnymi schorzeniami. Pewnego dnia zostałem zaproszony na konsylium z powodu niezrozumiałego przebiegu choroby pacjentki. Po raz pierwszy zobaczyłem oznaki „gwałtownej śmierci”. Prowadzący lekarz tej pacjentki powiedział, że wszystkie wyniki badań są w normie. Konsylium zebrano tylko dlatego, że pacjentka była „jakaś nie taka”. Na moją uwagę, że niezbędna jest stała obserwacja reanimatologa, kierownik oddziału odburknął, że „zobaczymy”. Następnego dnia poproszono mnie do prosektorium na sekcję zwłok tej pacjentki. Okazało się, że miałem rację co do diagnozy jej stanu.

W ciągu niemal 30 lat praktyki zawodowej jako irydodiagnosta zdiagnozowałem dziewięć takich  przypadków medycznych na Ukrainie i jeden w Poznaniu.

Nazywam się Włodzimierz Chomczuk. Jestem lekarzem medycyny,  A oprócz tego irydodiagnostą,  refleksoterapeutą, fitoterapeutą oraz homeopatą.

 

Jestem z wykształcenia lekarzem, ukończyłem Akademię Medyczną w Kijowie na Wydziale Lekarskim. Po ukończeniu studiów odbyłem staż lekarski na chirurgii wojskowo-polowej oraz staż lekarza internisty.

Zamiłowanie do medycyny mam już od dziecka. Moja babcia była znachorką, leczyła ludzi surowym jajkiem i modlitwą oraz ziołami. Ona zaszczepiła we mnie miłość do zbierania grzybów, ziół i współczucie dla ludzi chorych. Do dziś bardzo żałuję, że nie udało mi się nauczyć tych wszystkich naturalnych sposobów leczenia. Wtedy byłem młodym arogantem i myślałem, że na studiach wszystkiego się dowiem. Jednak z biegiem czasu uświadomiłem sobie, że studia nie dały mi nawet małej części tej wiedzy, którą uzyskałem od babci. Rozwój zamiłowania do medycyny naturalnej kontynuowałem w trakcie nauki na studiach, gdzie odbyłem kursy akupunktury, homeopatii, masażu klasycznego oraz jogi. Po ukończeniu nauki, nadal zajmowałem się zdobywaniem praktycznego doświadczenia w tych dziedzinach.

profile.png
Włodzimierz Chomczuk +48 504 415 310
Jestem lekarzem medycyny a oprócz tego irydodiagnostą, 
refleksoterapeutą, fitoterapeutą oraz homeopatą.
lic. Ptotr Janas

Naturopata

Ziołolecznictwo Elektropunktura

Homeopatia Tradycyjna Medycyna Chińska

domowe środki zaradcze

Zapraszam na badanie i terapie!

Naturopatyczne zasady opierają się na traktowaniu każdego człowieka jako jednostki i zajmowaniu się całym człowiekiem.

Zabiegi naturopatyczne wzmacniają naturalny potencjał uzdrawiania organizmu, przywracając harmonię i zapobiegają chorobom.

Naturoterapia obejmuje wiele metod, w tym:

 • Ziołolecznictwo

 • Esencje kwiatowe w celu zwiększenia emocjonalnego aspektu uzdrowienia

 • Miękkie manipulacje tkanek do równowagi układów organizmu, w celu zmniejszenia bólu i umożliwienia detoksykacji

 • Tradycyjna Medycyna Chińska

 • Homeopatia, izopatia

 • Akupunktura

 • Elektropunktura

 • Akupresura

 • Irydologia

 • Hirudoterapia

 • Bańki

 • Masaże

 • Porady dietetyczne i odżywcze do przywrócenia równowagi, detoksykacji i zapobiegania chorobom

 • Porady Lifestyle promowanie dobrego samopoczucia i zmniejszenie stresu

 • Hydroterapia pomocą uzdrawiającą moc wody do stymulowania układu odpornościowego oraz naturalne mechanizmy obronne organizmu

 • Stosowanie okładów i zestawów do stymulacji funkcji narządów oraz w celu zmniejszenia bólu

Dzięki powyższym metodom środki przeciwbólowe  można zmniejszyć a nawet wykluczyć.

Szeroki zakres terapii  jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.

Specjalizuję się w badaniach i terapiach przy pomocy urządzeń Imedis®

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się telefonicznie: 504 328 838

lub przez e-mail  info@testvolla.eu

121644428_832924150779551_11089493729639